Milliseid soovitusi järgida spordibaaris mänge jälgides?

Kirglikud spordisõbrad otsivad alati huvitavaid viise, kuidas oma lemmikmeeskonna mängu kõige meeldivamas õhkkonnas jälgida. Viimastel aastatel on saanud populaarseks mänge vaadata spordibaarides.

Algul võib näida, et spordibaar on koht, kus mehed joovad katkematult õlut ning elavad häälekalt oma vastasmeeskonna toetajatele kaasa, kuigi tegelikult see nii ei ole. Spordibaarid (Optibet) loodi selleks, et sarnaseltmõtlejad kokku tuleksid ning omavahelist rõõmu jagaksid. On loodud spordibaaride kirjutamata reeglid, et kaasa elamine oleks meie kõigi jaoks meeldivam. Allpool on neist tingimustest üldine ülevaade.

Pea plaani!
Suurem osa spordifänne plaanivad endale aja, kus ja kuidas mängu vaadata. Plaanimine on vajalik selleks, et sa ei jõuaks oma sõpradega spordibaari keset mängu, kuna see ärritab teisi. Keegi ei soovi, et teda segataks keset mängu ka siis, kui mängu vaadatakse kodust.
Ära tüüta teisi!
Isegi kui su sõbrad fännavad teist tiimi, ära ole mäger ning ära tüüta sõpru juttudega, et nende meeskond mängu nagunii kaotab. Ära aja sellist juttu, et nemad oma panuse raudselt kaotavad. Spordis pole õiget ja valet meeskonda. Tuleb austada teise valikut.

Ava baaris oma arve!
See võib esmapilgul tunduda kui veider soovitus, ent mõelge loogiliselt – kes ei sooviks mängu ajal paari õlut osta? Selle asemel, et raha lugemisele aega raisata ja kalleid mänguhetki kaotada, tasu oma arve pärast mängu.

Ära ole liiga vali!
Fännamine ja kaasa elamine on iseenesestmõistetavad, kuid kellelegi ei meeldi, kui kõrval keegi liialt räuskab ja vehib.

Respekti teisi fänne!
Kõige kuumaverelisematele kaasaelajatele on see vahest raskesti teostatav, ent siiski… Spordibaari toob inimesed kokku armastus spordi vastu, mistõttu pole vaja inimesi headeks ja halbadeks jagada.

Ära jää kellelegi ette.
Ka omas kodus ei lähe sa otse teleka ette ega takista teiste vaadet. Seda pole tarvis teha ka baaris, kuna see ei muuda sind just meeldivamaks külastajaks.

Veendu, et baaris saaks saaks süüa.
Näljane fänn pole õnnelik fänn. Veendu selles, et nälga on võimalik leevendada.

Ära joo liiga palju!
Ka selle soovituse järgimisega võib kellelgi raskusi tekkida, ent vahest on just spordibaar hea koht, kus oma iseloomu arendada.