Kasiinoboonused – tasuta mängud

Olete ilmselt kuulnud, et mõned kasiinod pakuvad boonusena tasuta mängimise võimalust ja ilmselt tekitab see ka küsimuse, et miks? Tõsiasi on see, et mängijad ei pea siin tegema ühtegi ettemakset, et eelnevalt juba mänge proovida saaks. Ilmselt kõlab see uksumatult, kuna kogu kasiinotööstus on ju siiski üles ehitatud raha teenimise peale. Siin aga on konks – kasiinod loodavad, et inimesed, kes ei ole julgenud raha peale mängida, tutvuvad niimoodi mängudega ja kui see neile piisavalt meeldima hakkab, saavad nad endale kliente juurde.

Siiski – kas tõesti on kõik täiesti tasuta?

Siin võib tekkida ka küsimus, et kuidas erinevad sellised boonused muudest kasiinoboonustest ja promo – pakkumistest, mida online kasiinode lehed pakuvad? Boonused tulevad alati mingite tingimustega (jah, lahter “terms and conditions” tasub kasiinode puhul alati läbi lugeda, kuna mängus on ikkagi ju teie raha). Tasuta mängimise boonus tuleb sageli veelgi pikema tingimuste nimekirjaga kui tavalised boonused.

Nagu eelnevalt ka mainitud – kasiinod ei taha ju kokkuvõttes raha kaotada, seega oleks naiivne arvata, et tasuta kasiinoboonused on tõeliselt tasuta. Kui tingimused läbi lugeda, selgub peagi, et tingimused on üles ehitatud eeldusele, et mängija hakkab mingi hetk ikkagi ka oma raha kulutama – isegi kui esialgu jääb mulje, et kõik on tasuta. Paljude kasiinode tingimustes on kirjas, et kas tuleb teha kas teatud summas panus või tuleb mängida mingi teatud ajahulk, enne kui võiduraha saaks välja võtta. Siinkohal annaksin nõu vaadata, et sellised tasuta mängu boonused oleksid seotud mänguajaga, mitte panuste suurustega. Seda seetõttu, et mänguaja väärtus on tavaliselt raha mõttes väiksem – nõutud aja jooksul saab mängida väiksemate panustega ja nii saab suurema tõenäosusega mängu lõpuks plussi jääda.

Püsikliendi võit

Üldiselt on tasuta mängude kasiino boonused ikkagi üles ehitatud nii, et see ei oleks mängijatele kasumlik ja eesmärk on ikkagi meelitada juurde uusi mängijaid ja tõsta kasiino kasumit. Samas kui kasiino pakub tasuta mängu boonust juba olemasolevatele klientidele, võib see osutuda vägagi kasumlikuks. Neid kasiinosid ei ole kuigi palju, kes sellised boonused aeg – ajalt välja käivad, kuid nende põhiline point on ikkagi selles, et kui sa annad tasuta mängimisvõimaluse püsikliendile, siis sa tead, et see raha tuleb millalgi ka jälle ringiga tagasi, sest püsiklient tuleb ikka tagasi.

Seega tasub enne mõelda, kui hakata uisa – päisa end kuhugi boonuste pärast kasutajaks registreerima. Lugeda läbi reeglid ja tingimused ja kui siis tunned, et sulle see sobib, siis anna aga minna!